Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan fokhagymakapszulát ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés

Amiről azt olvastam, hogy tényleg jó az 4500 Ft, az nekem sajnos egy kicsit sok érte. Tudtok olyat, ami max 2000 Ft körül van NEM rendeli kell és hatásos is?


(Eszek sok "igazi" fokhagymát is, csak már attól félek, hogy büdös leszek tőle, ezért gondoltam a kapszulára.)


2011. nov. 7. 13:11
 1/1 anonim ***** válasza:

A fokhagymaban levo csodaszer az allicin. Nagyon illekony es a fokhagyma szeleteles (vagas, apritas, stb) utan par oran belul mar elvesziti hatasat. Vagyis nincs a piacon olyan fokhagyma kapszula(tabletta) ami labdaba tudna rugni a friss, termeszetes fokhagymaval. Hiaba allit mast a termek marketingje, hidd el, csak a penzedet akarjak.


Ha zavar a szaga, akkor fogyaszd ehgyomorra. Nyomj ki 3-4 gerezdet, keverd ossze egy citrom levevel, plusz viz es idd meg ehgyomorra. 20 perc mulva mar szagtalan leszel es lehet kajalni.


Van egy omega juicegepunk, avval szoktuk kinyomni 3-4 gerezd fokhagyma levet, plusz egy citrom meg nehany szal petrezselyem es ehgyomorra isszuk reggel. Mire beerek a munkahelyemre (kb. 30perc) mar nem is erezni a szagot. Tudom, mert ellenoriztem a kollegakkal :)

2011. nov. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!