Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy függetlenül...

Miért van az hogy függetlenül attól hogy hánykor kelek/fekszem mindig este van a legtöbb energiám, reggel meg hulla vagyok?

Figyelt kérdés

Éjfél előtt soha nem megyek aludni, legtöbbször 1, 1:30 körül alszom el, még akkor is ha reggel 5-6 kor kelek, persze ha olyan korán kelek akkor az csak muszájból van, ha nem muszáj akkor hamar átszokok a 10-12 órai keléshez, még akkor is ha pl éjfélkor mentem aludni.. egyszerűen ha nem muszáj akkor nem bírok felkelni.

Úgy érzem magam a legjobban ha 11-kor kelek és 3kor fekszem, viszont ha pl úgy akarnám hogy éjfélkor fekszem és 8kor kelnék, az már nem működne, pedig ugyan annyit aludnék...

nekem nem is lenne bajom azzel, de vasárnap mindig úgy jön ki hogy éjjel megyek aludni és korán reggel kelek, szóval kb 2-3 órát alszom.. és persze még így is sok energiám van éjfél előtt szóval nem tudok elaludni hiába megyek korábban.



2015. dec. 18. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:

A szervezeted oxigéngazdálkodása fel van borulva. Ez az agy melatonin termelésével függ össze.

[link]

Kevesebb oxigénnel a melatonin termelésben is zavarok keletkeznek.

2015. dec. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bagolytípus vagy, mint én. Nekem is többet ér az a 8 óra alvás, ami 1-9 közé esik, mint, ami mondjuk 22-6 közé.
2015. dec. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!