Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Írnátok valamilyen természetes...

Írnátok valamilyen természetes nyugtatót, ami nem hízlal, nem leszek tőle álmos és hatásos?

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. márc. 23. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
2010. márc. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi :)


amúgy nem arra kellenek a nyugtatók, mert idegbeteg vagyok, hanem mert NAGYON izgulós vagyok, és pl. az érettségire meg a forgalmi vizsgámra sem árt egy kis nyugalom :)

2010. márc. 23. 21:04
 3/8 anonim válasza:
CICKAFARK TEÁVAL PRÓBÁLKOZZ!
2010. márc. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Keress rá arra, hogy QiGong.

Shao Linban lett kifejlesztve, különböző légzési módok vannak benne és gyakorlatok amik segítenek harmóniát teremteni a szervezetedben és kitisztíani mentálisan. Ebookok is annak fenn pár helyen, sztem könyvesboltban találsz. Na meg persze a teák, igen.


Énis QiGongot használok (csi kung) és nagyon sokat segít :) Nem is leszel tőle álmos, mert közben mozgatja a tested is.

2010. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Most olvastam csak az alcímet. Ha izgulsz vizsgázon, az nem rossz dolog, mivel akkor a szervezeted jobban aktivizálja magát és jobban teljesítesz. Csak akkor nyomd alább az izgalmad, ha már vészes. (pl remegnek a kezeid, elcsuklik a hangod, alig kapsz levegőt, stb) Ha van egy pici gyomorgörcsöd, akkor kell az :)

2010. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
alcím = szóval kommetedet :D bocsi nem avgyok ma képben XD
2010. márc. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :) ha izgulok, sajnos nálam az általad említett "tünetek" jelentkeznek, így falfehér vagyok, remeg a kezem, elcsuklik a hangom, izzad a tenyerem, stb. :)
2010. márc. 31. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor Qigong és meditálás :p
2010. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!