Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Termeszetes anyagokat szeretne...

Termeszetes anyagokat szeretnek csak enni. Hatásos ha jól erzem magam tole?

Figyelt kérdés
Termeszetes anyagokat szeretnek csak enni.Tehát:natur gyumi,zoldség némi sovany gabonapehely rizs vagy hasonlok és amit szívesen megeszek fozes vagy sutés nelkul.A heten 1-2 szer eszem halat vagy csirket is.Azert neha keszitek valamit amit megkivanok.Szedek vitaminokat is.Még nem szeretnek babát,de tartok attol hogy hianyossagot erezne ha valamit szuksegelne.Mit javasoltok enni,hogy minden okés legyen késobb is?
2009. jan. 14. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Fott meleg etelt naponta egyszer!
2009. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetes anyagok alatt pontosan mit értesz? A felsoroltak alapján legalább a gabonapehely gyári előállítású.

Szerintem nem étkezel rendesen, főtt ételt 1 nap legalább 1-szer kellene fogyasztani.

2009. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zöldség gyümi is tele van méreggel, permetszermaradvánnyal, szóval messze nem természetes. A főtt étel hiánya pedig nagy hiba. Vitaminkészítményt meg ne szedj, ha nincs vitaminhiányod. Többet ártasz mint használsz. Ha valami hiány van a szervezetedben, valószínű, hogy meg sem tudna foganni a baba. Szerintem ne reagáld ennyire túl.
2009. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Arra értettem nem fozok súrun magamnak,sot nem is igazan olalyban sult kajakat.

A gabona pehely az natur orolt novenybol van osszepresele.

Tehat semmi kombinacó.

Jol van valami kozos nevezore jutom majd.

Koszonom a valaszokat...

2009. jan. 14. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!