Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az hogy nem kapok...

Miért van az hogy nem kapok levegőt és rosszul vagyok a szűk szobákban?

Figyelt kérdés
1 éve lakunk a 9. emeleten, van egy 6 m2-s szobám. Pár hete jelentkeztek olyan tünetek hogy szédülök (néha olyan mintha mindjárt elájulnék)amikor a szobába vagyok vagy bejövök, vagy nagyon nehezen veszem a levegőt pedig naponta akár 3-5x is van szellőztetve. Amikor ilyen van mindig ki kell nyitnom az ablakot mert olyan érzésem van mintha mindjárt megfulladnék (tudom hogy ez az ablak nyitogatás ilyen hidegben nem olyan jó ötlet). De ez más szűkebb helyeken is előfordul, például a fürdő kb 3m2-ő és mindig igyekszek minél hamarabb kijönni onnan. Ez lehet valami betegség vagy mindenkinél így van?

2015. dec. 23. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják klausztrofóbiának. Keress rá a neten, valszeg van valami ellenszere is. Ha más nem, akkor doki! Mindenképpen tegyél magadért annyit, hogy kezeld ezt a problémát.
2015. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Klausztrofóbia.
2015. dec. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja és pl liftbe semmi ilyen dolog nincs csak ha sokáig vagyok "bezárva"
2015. dec. 23. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!