Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Barátnőm kedden tetoválást...

Barátnőm kedden tetoválást csináltatott másnapra a bokája jól bedagadt (mert ugye a lábfején van a tetkó) mit tegyünk? Mitől lehet ez? Nem tud a lábára sem állni.

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 07:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Krémeztétek???Nekem amikor csináltattam a tetkóm akkor mondták hogy kenjem Vitamerfen krémmel.Nekem bevált.Meg amúgyis valamennyire természetes hogy utána 1-2 napig fáj.De ha utána sem múlik szerintem menjetek orvoshoz.De ez a krém szerintem elég jó,nyugtatja a bőrt.
2010. márc. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alapjában véve a lábfej egy amúgy is nagyon érzékeny terület.Szerintem már ma menjen el orvoshoz, ez nem játék. Lehet allergiás rá, lehet begyulladt neki de nagyon, de az is lehet tetanusz előjele is. A lányom a szemöldök piercingje olyan borzasztó csúnya lett, hogy tetanuszt adott neki az orvos. Nem játék, tessék elmenni orvoshoz, nem pedig várni.
2010. márc. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
bepanten használjon az gyulladáscsökkentö!énis azt használok rá!
2010. márc. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Sose értettem, mi a jó ebben...
2010. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ki nemszarja le a véleményed, meg h mit értesz??

Vagy válaszolj a kérdésre, vagy menj anyádnak méltatlankodni...

2010. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én voltam a beteg, szóval tök normális ilyen esetbe ha bedagad, mert kényes rész és megerőltettem, máshogy jártamhogy ne húzódjon a varos bőrőm mert az fáj, meg amugyis jóhogy bedagadt amikor idegen anyag került a bőröm alá és még sebes is volt szedtem rá cinket aztán jóvan...nem kell ide tetanusz
2010. máj. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
utólag okosabb az ember:D
2010. máj. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

május 12

Te talán értelmeset szóltál??

2010. máj. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!