Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, aki egyen tetoválás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki egyen tetoválást csináltat/csináltatott a párjával?

Figyelt kérdés
Gondolok itt ugyanolyanra, vagy olyan pici jelképekre, ami összeköti őket, például 2 fél szív, szív az egyiken, annak kulcsa a másikon. Kis, egyszerű méretben gondolkozom, hogy szinte csak mi tudjuk, hogy ott van. Ti mit tetováltatnátok magatokra és a párotokra?
2011. aug. 23. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én horogkeresztet, ő dávid-csillagot.
2011. aug. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

"Elmegy az öreg az orvoshoz

- Doktor úr, baj van. Egyre rövidül a farkam.

- Mutassa, Józsi bácsi! De hisz ez igen szép darab, és van vagy tizenöt centi. Sőt, még tetoválás is van rajta. Méghozzá az hogy: Róza! - mondja az orvos.

- Hát ez az, doktor úr! Az volt odatetoválva, hogy Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Matróza"

2011. aug. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
XD köszi az értelmes válaszokat...
2011. aug. 23. 17:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csinálnám semmiképp.

Nagyon cigányos.

2011. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

17:06-nál a pont. :)


Kérdező!

Amúgy nem csináltatnék. Tetkót igen, de az olyan lenne ami az én személyiségemhez illik. A párom is, ha csináltatna ő is olyant. Mert mondjuk ki őszintén, hogy mondjuk ha valaki a párja nevét, vagy rózsát, vagy bármi ilyesmit varrat magára az cigányos.

19L

2011. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már lenne kiforrott ötletünk, akkor megcsináltatnánk egy ilyen tetoválást a párommal. Nem egymás nevét vagy ilyesmit, de pl láttam egy olyan párt a strandon, akiken ugyanaz a jel volt (kettős boldogság jele, a feng-shui szerint a hitvesi ágy környezetében segít hosszú, boldog kapcsolatban élni). A lánynak a lapockáján volt, a fiúnak a mellén és szerintem nagyon szép jelképe ez a szerelmüknek.

Mi nem pont ilyenre gondoltunk, hanem valami olyan képre, ami önmagában is megállja a helyét, tükrözi azt is, hogy önálló individuumok vagyunk, de azt is, hogy összetartozunk. Utóbbi pedig csak akkor derüljön ki, ha valaki mindkét tetoválást egyszerre látja. Nehéz ezt összerakni, ezért nincs még ilyen tetkónk, de ötletből szerencsére nincs hiány. :)

2011. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó. Én szeretnék majd tetoválást, saját magam miatt is, és ő is külön. Csak felötlött, hogy egy pivi félcentis egyenjel lehetne, ami tényleg önmagában is jól mutat. A nevét semmiképpsem iratnám magamra.
2011. aug. 25. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!