Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Szerintetek megfogok halni?

SOS Szerintetek megfogok halni?

Figyelt kérdés
voltam sürgösségin, mert doki beutalt, de nem találtak semmi a vérképben, viszont mennem kell majd még egy vérvételre vashiányt néznek, mert most nem tudom miért nem nézték meg biztos nem értek rá, na mindegy, ahogy pajzsmirigyt se nézhetnek sürgösségin, na mindegy terhesség is kizárva azt mondták, meg ekg, vérnyomás is jó, kicsit vérszegény vagyok de épp hogy határ alatt van. hétfőn is rosszulletttem meg ma is, olyankor pár percre ájulásérzet és remegés jön rám, illetve állandoan gyengének érzem magam, azt mondták pánikbetegség is lehet. nemtudom volt valakienk hasonlo az lécci irjon köszike

2015. dec. 31. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah és mindig arra gondolok hogy biztos rákos vagyok megfogok halni, mert ugye aaz a vérképen nem nagyon látszik, és félek a betegségektol nagyon meg a haláltol.
2015. dec. 31. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer mindenki meghal majd...hipochonder vagy, ezzel kezeltesd magad..
2015. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább mentális a bajod és nem szervi eredetű.
2015. dec. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet igen, csak félek egybol a legrosszabbra gondolok, mert a torkom is kapar négy éve és aztmondják rá a hogy reflux hiába szedem savlekötöt szart se ér, és mivan ha ott vaan vmi gubanc? vagy esetleg pajzsmirigy? nemtudom....de lehet az lesz felkeresek egy pszichiátert...
2015. dec. 31. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:
De drága, a rák látszik.
2015. dec. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mibol látszik ??
2015. dec. 31. 20:07
 7/13 anonim ***** válasza:

Gégésznél voltál? Oda még menj el, ha ő se talál semmit, akkor pánikbetegség. Pajzsmirigyvizsgálatra is beutalhat a körzeti. A rák nem húzódna négy évig.

meg fogok halni: 3 szó, még így az idén tanuld meg.

2015. dec. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát fül orr gégészekhez mindig jártam, folyamatosan de nem találtak semmit, egyszer azt mondták kicsit angyobb a hangszálam biztos a sav miatt, mert sokat idegeskedek. de a gyógyszer nem nagyon használ rá :/ de azért elfogok menni még egy fül orr gégészhez. de mivan ha lejjebb van a daganat amit nem látnak szabad szemmel?? mert kis tükörrel szoktak lenézni sztem kb a hangszálamig látnak. az egész akarom csiklandoz kapar száraznak érzem.
2015. dec. 31. 20:17
 9/13 A kérdező kommentje:
*garatom
2015. dec. 31. 20:22
 10/13 anonim ***** válasza:
4 év alatt bármilyen rákba belehaltál volna ha nem kapsz kezelést. A legtöbb ráktípus egy éven belül elvisz.
2015. dec. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!