Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Szerintetek megfogok halni?

SOS Szerintetek megfogok halni?

Figyelt kérdés
voltam sürgösségin, mert doki beutalt, de nem találtak semmi a vérképben, viszont mennem kell majd még egy vérvételre vashiányt néznek, mert most nem tudom miért nem nézték meg biztos nem értek rá, na mindegy, ahogy pajzsmirigyt se nézhetnek sürgösségin, na mindegy terhesség is kizárva azt mondták, meg ekg, vérnyomás is jó, kicsit vérszegény vagyok de épp hogy határ alatt van. hétfőn is rosszulletttem meg ma is, olyankor pár percre ájulásérzet és remegés jön rám, illetve állandoan gyengének érzem magam, azt mondták pánikbetegség is lehet. nemtudom volt valakienk hasonlo az lécci irjon köszike

2015. dec. 31. 19:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
jolvan akkor csak pánik lehet ez.... régen is volt 5 éve de nem gondoltam volna hogy kiujul a pánikbetegségem :S
2015. dec. 31. 22:57
 12/13 anonim válasza:
100%

A vérvétel eredményéből is meg lehet látni,hogy rák van-e.Nagyon magas a fehérvérsejt szám,és van egy tumor marker nevű teszt is.

Egyébként,igen,meg fogsz halni.Mint mindenki,aki megszületik.

2016. jan. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Felkeresek egy pszichiátert. A munkahelyen felmondok mert nem merek vissza menni ott lettem rosszul meg nem is akarom folytatni csak nem mertem mondani senkinek... Suliba is járok azt nem.szeretném ott hagyni. Remélem helyre jövök. Köszönöm a válaszokat es boldog újévet mindenkinek!!! :)))
2016. jan. 1. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!