Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiába alszok 10-12 órát,...

Hiába alszok 10-12 órát, nagyon fáradtnak érzem magam Egész nap nem tudok semmit se csinálni, olyan fáradt vagyok. Van valami ötletetek, hogy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Először is boldog új évet mindenkinek!

Már hetek óta ez van - elismerem, hogy gyakran hajlani 2-3 körül alszok el mostanában - de akkor is alszok legalább délig, vagy akár 2-ig is. Rossz a közérzetem, folyton csak aludnék. Ez csak azért van, mert későn fekszek le, vagy valami más oka lehet? Nagyon zavar, mert semmire nem tudok koncentrálni, se tanulni nem tudok így, se olvasni, semmit.


2016. jan. 1. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szoktál sportolni?
2016. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem, most nem tudok - van ilyen hátfájásom, ami gátol szinte mindenben. 1 hónapja fel vagyok mentve tesiből.

De szoktam menni minden nap sétálni (1 órát, a hideg levegő kicsit felébreszt) De úgy tűnik, ez is kevés

2016. jan. 1. 17:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Depresszió is lehet. Ez akkor esélyes ha nincsenek barátaid.
2016. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
vannak barátaim, és nem érzem hogy bármi miatt is depis lennék
2016. jan. 1. 17:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy számos oka lehet a fáradékonyságnak, de ha lenne 1-2 ötletetek, hogy mitől van ez, azt megköszönném
2016. jan. 1. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A késői fekvés is lehet az oka, meg a jóból is meg árt a sok, a 10-12 óra szerintem elég sok, próbálj meg korábban feküdni ( a nappali alvás nem olyan pihentető) s 9 óránál többet ne aludj
2016. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sport mindenképpen segítene. Szerintem csak túlalszod magad, én is voltam így és vagyok is és csak a sport szokott segíteni. Étkezz egészségesebben, szedj magnéziumot stb, millió dolgot fel lehetne itt sorolni de meg kell találnod a megfelelő kombinációt magadnak.


Alvászavarok hátterében amúgy valamiféle pszichés rendellenesség szokott állni. Szorongás, depi stb esetleg góc is lehet a szervezetben vagy vérszegénység. Ezek mind kezelhetők

2016. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:) Amióta sportolgatok, tényleg jobb
2016. jan. 5. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!