Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Leszeretnék állni az antidepre...

Leszeretnék állni az antidepresszánsról minél elöbb, mit tegyek? Többi lent 15/l

Figyelt kérdés

2 hettel ezelott kb (teli szunet kezdetekor) pszhiologus felírt egy antidepresszánst depresszióra,szorongásra,kényszerbetegségre.Miután elkezdtem szedni,nagyon rossul éreztem magam. Fejfájás,erős szívverés,szédülés,hasfájás,szívritmus zavar,hányinger,nehezen tudtam nyelni. Ezek a tünetek alváskor jelentkeztek leginkább.Minden ágyban töltött ídő kínszendvedés volt.Úgy éreztem volna mintha pánikzavarom volt.Minél jobban rágondoltam,annál,jobban kapkodtam a levegőt,szédülten,gyomorössze húzódás,már annyira hogy fájt a bordám alatt.Minden nap egyre rosszabb lett. Aztán pánikroham lett urrá rajtam.De zacskót használtam,meg kinyitottam az ablakot.Kétszer történt meg.Akkor is azért mert egyedül voltam a szobámba és nemtudtam lefoglalni magam.Másodjára szóltam anyának.Azt mondta hogy csak a mellékhatás,és majd jobban leszek. De ha nem bírom tovább,bevisz a korházba.Igen,csak holnap talalkoztam volna a barátommal.Addig kibírtam,este nagyon rossz volt.Eltelt az ídő gondoltam magamba hátha jobb lesz,megtudok majd nyugodni.Így lett de az odafelé borzalmas volt.Szédültem,körülöttem lévőktől bepánikoltam.Nem tudtam gondolkozni.El is hagytam 2000ft-ot.Még máig nemtudom hogy.Félóra az út vonattal,ott majdnem elsírtam magam.Talalkoztunk minden megjavult,semmi pánikérzet.Hazaértem máris visszatért.Ilyen eddig még sose volt.Ott abba hagytam a gyógyszer szedését.(tudom nagyon rossz ötlet volt,de nem bírtam) 3 napra rá újra elkezdtem szedni,és minden jó lett mondhatni. Tényleg csak a gyógyszer váltotta ki? Vagy esetleg más miatt volt pánikrohamaim?

Én nem vagyok antidepresszáns hívő,nagyon sok dolgot olvastam róla.Azt hogy felborítja a hormonális szinted,és kevesebb lesz belölle.Inkább ettől félek leginkább.Rászoktam,de nagyon hosszú idő a leszokás.Nemis akartam én ilyet.:( Mit csináljak?. Kérem segítsetek.:(



2016. jan. 3. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszered szedjed rendszeresen. Ezen ne meditálj. Nálad fiatalon jött elő a betegség, és hamar el is kezdték gyógyítani. Eszedbe ne jusson még egyszer elhagyni a gyógyszered. Kérd meg anyukádat, hogy mindíg szóljon, amikor be kell venni. Nagyon fontos. Így fogsz a leggyorsabban meggyógyulni.
2016. jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elején biza ez van. Ezért kéne mellé nyugtató is. Azt nem írt fel?
2016. jan. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
magneziumot írt fel mellé csak
2016. jan. 4. 06:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát az lófütty.

Az esetek 90%-ban kell a nyugtató mellé, különben egyik roham a másik után az első 2 hétben.

2016. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!