Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az normális ha zavarnak a...

Az normális ha zavarnak a melleim? 13/l

Figyelt kérdés
nincsenek annyira nagy melleim, B-s melltartókat hordok ( pontosan nem tudom hanyasak ) de engem mégis baromira zavarnak. A meltartók nekem mind kényelmetlenek, a mellem idegesít ha fekszek, futok, sportolok, ugrálok, és úgy általában utálom hogy ott elől kidomborodnak. Olyan 2 éve kezdtek nőni és akkor mindig nagyon fájt és feszült a mellkasom. Lehet hogy valaki tényleg ennyire nem akar melleket lány létére vagy majd még kinövöm ezt és máshogy fogom látni a dolgokat? :/

2016. jan. 4. 19:28
 1/8 anonim válasza:
Szia, nekem is körülbelül ez a gondom.Sajnos nem tehetünk ellene, majd hozzászoksz. Én is ugyanennyi idős vagyok (és persze lány)...:/ De ez normális szerintem. Vagy ha nem, akkor én sem vagyok 'normális'..:)
2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Normális dolog, néha engem is szoktak zavarni. Pl. hason fekvésről már rég lemondtam (pedig nagyon szerettem hason feküdni, amíg lapos voltam :D). Mi lányok ilyen "szerencsések" vagyunk.


19/L

2016. jan. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is derítsd ki, hogy valóban nem bírod a melltartókat és csak azért kényelmetlenek, vagy valójában nem jó méretet hordasz! Egy mérőszalag segítségével le tudod mérni magad, a neten rengeteg helyen megtalálod, hogyan kell kiszámolni a megfelelő melltartó méretet! De ha bemész egy fehérnemű üzletbe, ott is segítenek az eladók, vagy próbálgass fel többfélét, hogy kiderüljön!


Ezen kívül sportoláshoz vegyél fel a melltartódra sportmelltartót, az segít abban, hogy ne zavarjon a mozgás során!

2016. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem épphogy C-sek, fekvésben mondjuk nem zavarnak, melltartóból vannak elég kényelmesek, futáshoz, ugráláshoz pedig már írták, hogy a sportmelltartó a jó (illetve nekem van rá egy elég szoros melltartóm, ami megfogja a melleket :)). Igaz, én szeretem a női mellet, nemcsak a sajátjaimat, de másokét is, szép cucc. Azokat sajnálom, akiknek fájdalmasan nagy van, vagy akinek fáj menseskor vagy mi szokott velük lenni, de normál esetben gondot nem kéne okozniuk. Azért melltartó nélkül kényelmesebb, persze, én többnyire itthon vagyok és nem hordok melltartót. De amíg hordtam, addig se volt vész, ez legyen az ember fő baja :D


Az viszont simán megtörténhet, hogy valaki nem akar melleket. Aki lélekben fiú, azt különösen zavarja, de bizonyára a normálisabb nemi identitású lányokkal is előfordul, miért ne? Bizonyára még mellfóbia is van (kézfóbia is létezik, nem irigylem a benne szenvedőket).


Első körben kísérleteznék még melltartókkal, hiszen sokféle van és nagyon nem egyformán kényelmesek... Én a merevítősöktől és a szivacsosaktól frászt kapnék, de a normálisak is ég és föld... Van, ahol a varrás pont irritálja a mellbimbót s az anyag se jó. De vannak selymes anyagú, trükkös varrásúak (a legdrágább darabjaim ilyenek :)), amelyek roppant kényelmesek - amíg haza nem kerülök, akkor mágikusan érzem, hogy vegyem le őket gyorsan s az az igazi :)

2016. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
normalis
2021. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igen
2021. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
persze
2021. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem
2021. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!