Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem ma egy szemkörnyékápoló...

Vettem ma egy szemkörnyékápolót (utálom a táskáim és egyre jobban zavarnak), azóta kétszer is felvittem és persze rögtön csodát nem várok, de nem hogy segít, még sokkal láthatóbbak tőle a táskáim. Ez normális?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen kencém, szóval nem tudom hogyan is "működik" ezért kérdezem :)


Mikor kenjek? Reggel és este? Vagy mehet minden arcmosás után? (Szerintem mosok napi 3-4szer arcot haha.)


A dobozkát meg hiába olvastam volna mert Rossmanban vettem és full német :D


2014. aug. 4. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen márka melyik szemkörnyékápolójáról van szó. Nem mind jó, nem mindet ugyanúgy kell használni sem.
2014. aug. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Rival de Loop, Rossmannos. Az van ráírva a kis üvegcsére hogy Age Performance

Intensiv Straffendes Augenserum

Kor nem volt a dobozára írva, szóval gondolom egy általános gélről van szó.


Közben itt belefutottam az "én szemkörnyékápolómba" és látom hogy például neki nem/sem vált be. [link]

2014. aug. 4. 16:21
 3/4 anonim válasza:
én írtam neked pvt-üzit
2014. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, nem használtam még ilyet, de szerintem érdemes krémmánián utánaolvasni, mielőtt megveszel valami ilyesmit. Le vannak írva az összetevői is, mármint érthetően, emberül, hogy mi mire jó és mennyire káros, meg vélemények másoktól..

[link]

2014. aug. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!