Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezzel elmenjek orvoshoz?

Ezzel elmenjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Karácsony előtt, Karácsonykor és a két ünnep között nem dolgoztam, szabin voltam. Ez idő alatt kicsit betegebb voltam (folyamatos orrfolyás, orrdugulás, csak a számon kaptam levegőt, emiatt nem aludtam jól, tüsszögés, torok fájás), de orvoshoz nem mentem, mert gondoltam itthon vagyok 2 hétig, kikúrálom magam teával, sok fekvéssel, mézzel stb... Az orrfolyás elmúlt, kapok levegőt, nem tüsszögök.

2 napja már dolgozom, napközben jól vagyok, viszont délután/esténként kezd el fájni a fejem (homlokom körül), meg a nyakamnál szerintem a nyirokcsomók vagy akörül. Tegnap még a fülem is fájt egy kicsit.

Felmerült bennem, arcüreg gyulladásom vagy homloküreg gyulladásom van, de mivel még sosem volt ilyenem, így nem tudom pontosan a tüneteit. Ezzel most menjek orvoshoz?

Eddig azért nem mentem, mert reggelente nem volt bajom, ezért dolgozni indultam. De most is már pár órája megint fáj a fejem (homlokom).

Holnap el tudnék menni orvoshoz, de ha reggelre jól leszek, akkor meg munkába kellene menni... Csak nem tudom, hogy később nem lesz-e rosszabb, nem lesz-e valami szövődménye ha egy mostani enyhébb betegséget nem kezelek ki.


2016. jan. 5. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
bármi előfordulhat
2016. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem fújsz gennyes-véres váladékot, akkor talán még melléküreg gyulladás sincs. A fejfájás lehet valamilyen vírusfertőzés velejárója, de időjárási front is okozhatja. Mérd meg a vérnyomásod.
2016. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Inkább vizes orrfolyásom van, de nem olyan vészes mint Karácsonykor volt. Vérnyomásmérő sajnos nincs itthon, holnap tudnám azt is megmérni a szomszédba.
2016. jan. 5. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtisztább ,hogy ha orvoshoz fordulsz egy általános kivizsgálástól majd megnyugszol.
2016. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha hetek óta nem múlik, akkor szerintem igen, menj el. Esetleg nem tudsz olyankor menni, amikor délutános? Akkor a munkából sem kell hiányoznod.
2016. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!