Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan szokjak vissza a régi...

Hogyan szokjak vissza a régi napirendemre?

Figyelt kérdés
Nyár óta vagyok ilyen. Éjjel 12-1-2 között,vagy még később fekszem le.Keveset alszom,ezért suliban mindig nagyon féradtnak érzem magam. Az időmet sem tudom úgy beosztani hogy mindenre legyen időm.Egyfolytában késésben vagyok, éjjeli bagoly lettem. Mit tegyek hogy újra olyan legyek mint régen? 14L

2016. jan. 8. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

hamarabb feküdj le

ha túlságosan pörögsz napközben sportolj valamit amitől elfáradsz

2016. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor szoktam 2 napos napot csinálni.

Csak akkor MINDENKÉPP fenn kell maradni másnap estig, és akkor tuti fáradt leszel időben :)

Ezt max párszor eljátszod és akkor kész is vagy :)

2016. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek : Csak az a baj,hogy nem tudom úgy beosztani az időm,hogy időben le tudjak feküdni.Vagy ha mégis sikerült lefeküdni akkor 12-1-ig nem tudok elaludni.

Második : És ez bevállik? :D

2016. jan. 9. 07:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Aludj délután. Vagy csak erőltesd a korai lefekvést. Mondjuk én lefekszem kilenckor, forgolódok tizenegyig és akkor alszok el.
2016. jan. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik! Délután csak nagyon ritkán van időm aludni. Ha meg korán,mondjuk 10-kor lefekszem akkor éjjel 2-3-ig csak forgolódni fogok.
2016. jan. 11. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!