Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy összeszedjem...

Mit tegyek, hogy összeszedjem magam és újra a régi önmagam legyek?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok, egesz eletemben bohokas voltam, mindig en voltam az, aki az osztalyban a hulyesegek nagyreszet csinalta es akire mindig ugy neztek a tobbiek, mint egy Duracell nyuszira. Mindig mindenkivel jol kijottem es sosem idegesitettek a tobbiek, elveztem, hogy iskolaba jarhatok es emberek kozt lehetek. A nyaron heti hatszor jartam edzeni, nagyon egeszsegesen ettem, ennek az eredmenye is meglett, 6 kilot fogytam. Eszmeletlen buszke voltam magamra, onkivuleti allapotban voltam, ehhez foghatot sosem ereztem. Ez a nyaram volt az eddigi legboldogabbak egyike. Aztan jott a suli, es valami eltorott bennem. Nem tudom osszeegyeztetni a heti 6 edzest a sulival, folrg hogy mindennap 3-4 korul erek haza, utana joforman indulhatnek is vissza az edzoterembe. Amint hazerek, mindent felfalok ami az utamba kerul, annyira lefaraszt a suli. Tisztaban vagykk vele, hogy mit es hogyan kellene csinaljak, de keptelen vagyok. Nincs erom. A nyaron sikerult megcsinaljam, es most mar ugy erzem nem megy. Allandoan sirok, sosem mosolygok, arnyeka vagykk regi onmagamnak. Mindenki eszreveszi rajtam, hisz a suliban a 2 baratnomon kivul massal nem beszelek, egesz nap a padon fekszek es majdhogynem sirok. A tobbiek mind idegesitenek, keptelen vagyok barkit is elturni, mindenki az idegeimre megy.

Nem birom ezt tovabb. Tisztaban vagyik vele, hogy ez semmi mas gondjaihoz kepest, es orulok is hogy nekem csak ennyi a bajom, hisz van egy szereto csaladom aki mindenben tamogat, edesanyam egyenesen kikeszul amiert igy kell latnia. Onmagamtol azonban nem tudnak megvedeni.

Tudom, hogy ossze kellene szedjem magam, leallni a zabalasrol es eljarni edzeni, az edzes mar meg is van, amiatt mar nem aggodom mert azt sikerult megoldani, de az eves... Az valahogy nem akar leallni.

Ennyi lenne a tortenetem, koszonom ha segitetek!



2015. okt. 5. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam el a leírást csak a kérdésed címét de szedd össze magad! Menj el barátaiddal moziba, sétálj, hallgass zenét, olvass könyvet, jógázz vagy meditálj gyönyörködj a szép őszi tájban és foglald el magad! Ennyit tudok ajánlani tipikusan ilyen eltartott anyámasszonykatonája panaszkodik arról hogy neki milyen szr az élete és senki nem érti meg! Ere azt tudom mondani hogy TANULJ, DOLGOZZ ÉS FOGLALD EL MAGAD!
2015. okt. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!