Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos nyugtalanság és...

Folyamatos nyugtalanság és gyomorideg ellen mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mostanában rengeteg csalódás ért, de mindegyiket sikerült 1 hét alatt "átvészelnem", értem ezalatt: hasi görcs, étvágytalanság stb. Viszont most nem megy, már több napja ki se akarok menni, a hasam folyton görcsöl (idegességre), el is ájultam (semmi szervi bajt nem találtak), folyton sírhatnékom van és nem tudom abba hagyni. Parancsolnék az érzéseimnek,de nem megy. Ami ezt kiváltotta csupán annyi, hogy fogászati kezelés alatt állok és annyira elkezdtem félni tőle, hogy nem tudok megnyugodni. Enni és aludni sem tudok ettől.

Orvosnál voltam, ennyit mondtak, hogy az értékeim rendben.

Szerintetek mit tehetnék?


2015. szept. 9. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem szedj átmenetileg nyugtatót! Ezek a tünetek komolynak tűnnek. Időben kezd el kezelni, mert lehet belőle szorongás GAD, vagy pánikbetegség is. Sajnos van benne tapasztalatom. Nekem is ilyen problémát okoz a fogászati kezelés és más kezelés is. Biztos te is érzékeny idegrendszerű vagy.
2015. szept. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igyál citromfű teát, enyhe nyugtató.
2015. szept. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt kb 3 éven keresztül plusz mellé egy kis depressziós szorongásos szoc fobia. nagyon egyszerű dolgot tanácsoltak ami hálistennek teljesen bevált. heti 2x 3x lemegyek edzeni mellé egy kis futás. plusz heti 2 x szaunázom. teljesen rendbe rakott már csak akkor veszem észre amikor ugy alakul h ki hagyok par napot. egy két héten belülki lehet belőle jönni ....
2015. szept. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!