Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan 3-4 órákat alszom...

Állandóan 3-4 órákat alszom délután, nem bírok erről leszokni?

Figyelt kérdés

Mindig elalszom hat órakor. Most is most keltem:c Nagyon rossz, mire felkelek már mindenki alszik. De annyira kimerülök napközben. Most is például hétvégén tök jó volt a bioritmusom, erre most is borzalmasan álmos lettem délutánra. Van, hogy egy hetet végigszenvedek és kibírom 10ig, de aztán megint elrontok mindent. Ez nyolcadik óta csinálom, és iszonyú. A téli szünetem azért volt rossz, mert mindennap reggel hétig fent voltam, du 4kor keltem, amikor már sötét volt, és 2 hét alatt se tudtam visszaállni, ezt csináltam mindennap, és nagyon elmagányosodtam a végére:(

Van akinél hasonló van?

18/L


2016. jan. 11. 23:12
 1/2 anonim válasza:

Én csak akkor aludtam így délután, ha este/hajnalban tanultam. Szoktasd magad arra, hogy legalább 8-9-ig maradj fent, ne aludj el, mert így jársz. Minél később feküdj le, szünetekben is!

20/F

2016. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Van! Ez azért van így,mert nem fáradsz ki ! Én is amikor kértem 10 nap szabadnapot,mert Németbe mentem ki Bmwt venni,és nem csináltam semmit,és ez miatt nem volt mibe kifáradtam,és én is hajnalba feküdtem le! DE amikor már mentem vissza dolgozni minden vissza jött a régi kerékvágásba X)
2016. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!