Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel óta folyamatosan...

Reggel óta folyamatosan vizelési ingerem van, valószínűleg felfáztam. De délután már véres volt a vizeletem és nagyon fáj az alhasam közvetlen pisilés után. Ezen kívül pedig állandóan azt érzem hogy feszül lent mindenem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha holnapig nem javul mindenképp orvoshoz megyek, csak kívácsi vagyok hogy mi okozhatja ezt.

2015. jún. 15. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy baktérium okozta fertőzés, ami csinált egy húgyhólyaghurutot. Már ma el kellett volna menned az orvoshoz, de ha ma nem tetted, akkor holnap mindenképpen.

Kapni fogsz antibiotikumot és valószínűleg gyulladáscsökkentőt.

Amit tehetsz addig, hogy sok folyadékot iszol, ha van kamillateád, akkor ihatsz azt is, annak van némi gyulladáscsökkentő hatása, de erre már mindenképpen gyógyszer kell.

Jobbulást!

2015. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vesekőnek tűnik. Vagy valamilyen gyulladás. Mindenképp menj orvoshoz holnap! Addig igyál sokat.
2015. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jún. 15. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!