Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Levágtam borotvával az anyajeg...

Levágtam borotvával az anyajegyemet a mellkasomon és nagyon vérzett egy ideig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Borotváltam a mellkasomat tegnap és nem vettem észre hogy van ott egy nagy anyajegyem. Szinte az egészet levágtam és azonnal vérzett. Most be van varasodva azt leszedtem és megint vérzett. Nagy gond ha le lett vágva? Visszanő még egyáltalán?

2016. jan. 13. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz.
2016. jan. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Viszonylag ritka, hogy egy anyajegy sérüléséből komolyabb gond legyen. (persze van rá esély, de azért nem annyira gyakori mint ahogy azt terjeszteni szokták)


2. Ha mégis gond lenne, (akár komolyabb is) akkor gyakorlatilag egy helyi beavatkozás után 100%-osan visszafordítható az egész, ha IDŐBEN észreveszik.


... és ez a kulcsszó hogy IDŐBEN. A lehető leghamarabb menj el bőrgyógyászhoz és ez legyen az első dolgod mindenek előtt. Még véletlenül se halogassad.

2016. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lehető leghamarabb menj bőrgyógyászhoz, mert nem játék!
2016. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!