Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogadjam el a nagyon...

Hogyan fogadjam el a nagyon sok anyajegyemet a hasamon és a mellkasomon?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, és nem merek mások előtt öltözni, mert attól tartok hogy megbámulnak. Tele vagyok kisebb nagyobbakkal az egész hasamon és a mellemen.

Úgy néz ki lesz kapcsolatom, tudom, hogy nem most bújok ágyba vele, de eljön majd az az idő is.

A sok anyajegyem miatt nem járhatok szoliba, nem napozhatok, fehér vagyok, sötétbarna pöttyökkel. Nem szép látvány szerintem :(

Egyet leszedettem már, jó nagy hegem lett ami nem múlik el :(

Még nem volt soha barátom, ő lesz az első valószínűleg, és már most pánikolok :S


Nagyon gáz/ciki a nagyon sok anyajegy?

A hasamon 13 van, ebből 4 nagyobb.

A mellemen "csak" 11 van, ebből 3 nagyobb.

A mellkasomon 4 van, két nagyobb, és olyan, mintha szeplős lennék, mert nagyon apró a többi.


:'(


2012. márc. 13. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nahát,nekem ettől sokkal több van,főleg a karomon.De az arcomon is,van Marilyn pöttyöm is:)

Nincs ezzel semmi gáz,a fehérséggel se,nem kell mindenkinek szoliban sülni...

A srác meg észre sem veszi.Ha meg mégis,akkor már úgyis látta és ezzel együtt tetszel neki. :) <3

2012. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az anyajegy nem betegség, ebből adódóan nem is visszataszító! nekem is sok van, szinte fel sem tűnik. a fiúk tudomást sem vesznek róla soha egy megjegyzést nem kaptam. én nem érzem gátló tényezőnek, meztelenül is természetesen viselkedem. talán ez is közrejátszik, de nagyobb összegben mernék fogadni, h még csak ez sem kell hozzá :). mondd el az aggályaidat bmelyik normális gondolkodású srácnak, helyből meg fog nyugtatni és többé nem töröd majd ezen a fejed.
2012. márc. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok anyajegyem van és soha senkitől nem kaptam rájuk negatív megjegyzést. A barátod nem fog vele törődni és hidd el, hogy mások sem. Ha a fehérséged nagyon zavar, akkor használhatsz barnító testápolót, ami nem károsítja őket vagy kozmetikusnál is barníttathatsz.

Tudom, hogy nehezen hiszed el, de ebből csak te csinálsz magadnak problémát, más nem törődik vele.

2012. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez semmi, nekem 140 db-om van, és nem zavarnak egyáltalán! Ha bemegyek egy klubba, az összes srácnak leesik az álla! Barátomnak sem tűnt még fel, fél éves kapcsi után :) Nyugi a fiúknak nem tűnik fel :) Teljesen ok az anyajegy :) Nem betegség vagy valami :) nekem tetszenek is az enyémek :)
2012. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne leszedetni őket, mert nem tesznek jót nekik a mechanikus ingerek. Ha meg simogatja majd a tested, elkerülhetetlenül dörzsölődik.
2012. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!