Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel elmentem sétálni, kb 2...

Reggel elmentem sétálni, kb 2 órát, könnyed tempóban, mikor visszajöttem elkezdtem szédülni, ami bizonyos mértékben meg is maradt. Mitől lehet? Van összefüggés a kettő közt?

Figyelt kérdés
Be voltam bugyolálva rendesen, fázni nem fáztam, ugyan kicsi hűvös volt. Nem volt megerőltető a séta. Hazaérve már ettem, utána elkezdtem szédülni, akkor még erőteljesen. Aztán ez csökkent, mostanra inkább csak akkor van, ha lehajtom a fejem, lehajolok, vagy lefekszem. Lehetséges, hogy megfázott a fejem, és ilyen hamar kijött, vagy esetleg a sav okozza a szédülést? Vagy mi lehet? Lehet összefüggés a séta és a szédülés közt. Vérnyomást mértem, az teljesen rendben volt, a pulzus is.
2016. jan. 23. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Akármi lehet az oka, ezt innen nem fogjuk neked megmondani. Ha nem javul,menj el orvoshoz. Lehet középfülgyulladás pl., ami kihat az egyensúlyozószervre, vagy vertigo, de akár stroke is.
2016. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!