Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a vérnyomás jo nekem? 122/68

Ez a vérnyomás jo nekem? 122/68

Figyelt kérdés

Par napja bizsereg es faj a tarkom es faradt is vagyok, gondoltam lehet h magas a vernyomasom,meg is mertem es ennyi lett : 122/68.

Ez alacsony vagy jo?Azt tudom h nem magas.

18/Fiú



2016. jan. 29. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó. A vérnyomás egyébként a nap folyamán ingadozik, szóval lehet, hogy máskor nem mérsz ennyire tökéletes értéket. Illetve ha alacsony vérnyomásod lenne az mindig sokkal jobb, mint a magas vérnyomás, de nálad egyik sem áll fenn.
2016. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A panaszaid alapján valamilyen bacit, vagy vírust kaphattál el, igyekezz több folyadékot inni, vitaminokat, főleg c-vitamint beszedni, ha nem baj, hogy büdös leszel tőle, akkor fokhagyma nyersen nagyon hatásos tud lenni mielőtt kitörne rajtad az influenza, illetve akkor is, amikor már kitört.
2016. jan. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor is fájt a tarkóm,mikor mértem a vérnyomásom.Szóval akkor innen gondolom,hogy nem az okozhatja.
2016. jan. 29. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok dolog okozhat panaszokat, menj el a házidokidhoz és kérj tőle egy labort, abból már több minden kiderül.
2016. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!