Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehet? SOS Nagyon félek?

Mi bajom lehet? SOS Nagyon félek?

Figyelt kérdés
Nyáron kezdődött az egész. Egyik nap felkeltem és heves szívdobogást éreztem, izzadt a tenyerem és sírógörcsöt kaptam. Nagyon megijedtem, ezért elmentem háziorvoshoz, aki írt beutalót a kórházba, pajzsmirigy túlműködés gyanújával. Néztek teljes vérképet,vizeletet, megnézték az összes belsőszervemet, azt mondták minden rendben. Kicsit megnyugodtam, pár hónapig nem volt semmi bajom, majd megint visszatért a heves szívdpbogás, hirtelen halálfélelem, sírás, olyan érzésem volt, mintha kívülről figyelném magam. Majd később elkezdtem félni különböző helyeken, a nagy tömegben rosszul lettem. Elmondtam anyukámnak, mert már nagyon rossz volt, nem bírtam tovább. Azt mondta beszél az egyik pszichológus ismerősével. Pár nap múlva szorongást és pánikbetegséget diagnosztizált. Valószínűleg a nagyim halála miatt, ami 4 éve történt, hihetetlenül jó volt a kapcsolatunk, ő tartotta össze a családot. Azt mondta a pszichológus, bármikor mehetek hozzá beszélgetni. Ezután minden tünetem elmúlt, viszont ma megint minden visszajött. Elfeküdtem a hátamat, de már azon gondolkodom, hogy "de mi van, ha valami komoly bajom van". Szerintetek elmenjek a pszichológushoz? SOS

2016. jan. 30. 11:04
 1/2 anonim válasza:
Gondolj valami szép emlékedre, hallgass zenét, és szólj anyukádnak. Menj el szerintem, de ha a pszichológus elmondta az anyudnak, hogy ilyenkor mit kell tenni, az előny lehet. Szurkolok, hogy jól legyél.:))
2016. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az sosem árt, ha visszamész a pszichológushoz. Neki mondhatsz bármit, kötelezi a titoktartás. Ha pedig elmondaná anyukádnak, mivel az ismerőse, keress fel mást. Tb alapon is van mindenhol. Én is pánikkal küzdöttem, de nekem már nagyon-nagyon durva volt. Évek után sikerült adniuk egy gyógyszert, ami a rohamokat blokkolja az agyamban. Azóta faszául vagyok! A lényeg a gyógyszerrel vagy anélkül, az járjon a fejedben: lazaság, semmi bajom ,ha lesz is, majd összeszed vki összeszed a buszon vagy bárhol. Bele nem lehet halni, LE KELL SZARNI. Önmagaddal kell különben kemény harcot vívni. Nincs más megoldás. 24/L
2016. jan. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!