Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 141/97 es vérnyomás az magas...

141/97 es vérnyomás az magas nekem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok 168cm s kb 54 kiló körül és hetek/mondhatom azt is hogy 1-2 hónapja elégé kutyául érzem magam..

Sokszor szinte kiugrik a szívem a helyéről olyan gyorsan ver vagy speciel a fejemben érzem a szívverésemet.. de olykor a talpam közepén is tisztán érzem a gyorsa szívverést...

Olykor me olyan alacsonyra lemegy hogy jéghideg vagyok de órákig..

Úgy 1-2 hónapja van ilyen módon hogy minden másik órában más-más egyikbe magas másikba alacsony.

Emellé van szintén ugyan annyi idelye erős fejfájás amire semmi nem hat ha úgy van..


Szerintetek?



2016. febr. 1. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magas, menj orvoshoz!
2016. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
annyira vészesen nem magas, de az, hogy ennyire ingadozik és rosszul is érzed magad, emiatt már kell egy kivizsgálás.
2016. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lesz semmi baj, egyszerűen a stressztől is lehet. Egy orvosi kivizsgálás elengedhetetlen ilyen esetben. Házidoki és kardiológia.
2016. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez magas, 120/80 körül kellene lennie, lehet oka a panaszaidnak, de a vérnyomás a nap folyamán ingadozik, úgyhogy ne egy mérésből indulj ki. Menj a házidokidhoz, ő majd kitalálja, hogy érdemes-e gyógyszert szedned.
2016. febr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké értem s köszönöm mert ez már elviselhetetlen kategóriába megy át nekem.

Már a alvást is megzavarja olyan szinten hogy nem tudok sokat aludni mert akkor is olyna hogy nem hagy aludni sem.

2016. febr. 1. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
20 évesen ez elég magas, mindkét érték. Mielőbb keresd fel a háziorvosod, írd fel a napjában legalább 3szor mért vérnyomásod értékeit és mutasd meg neki.
2016. febr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nos a háziorvos beutalt szemészetre vérvételre, rtg-re és uh ra... uh még nem volt a összes többi eredménye meglepően normális... akkor meg mi a fenéérét szokott ilyen magas vérnyomásom lenni?
2016. márc. 1. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyvizsgálat sem ártana.
2016. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen éppen most kaptam rá beutalót :/ de az miért kellene?
2016. márc. 1. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!