Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Puffadás, hasfeszülés, étvágyt...

Puffadás, hasfeszülés, étvágytalanság, hascsikarás, rossz közérzet esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Vasárnap babos gombóc volt a reggeli, babfőzelék az ebéd, aminek a maradékából ettem este is. Azóta 4x volt székletem, tegnap elég szeles is voltam, ami este felé már csillapodott. Azt hittem túl vagyok rajta, de nem! Úgy ébredtem, hogy feszül a hasam, hatalmas, nem tudom behúzni, elég kellemetlen érzés. Folyton zuborog a hasam, a beleim is feszülnek, a végbelem is, de se székelési, se szellentési ingerem nincs, de mikor mégis, nincs eredmény és pár másodpercen belül elmúlik. Étvágyam sincs, egy pohár víz után elmúlt az éhségem, mintha jól bereggeliztem volna. Mit tehetek?

2016. febr. 2. 09:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd kiürül. Mást nem tehetsz.
2016. febr. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!