Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Napközben amikor alszom...

Napközben amikor alszom szédülök, miért van?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves fiú vagyok.

Néha suliban elfáradok,és itthon lefekszem aludni,amikor felébredek,nagyon szédülök,először azt se tudom,hol vagyok,nagyon rossz érzés,és mindig ez van,ha napközben alszom,reggel nincs ez.

Miért lehet ez?



2016. jan. 27. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nalam is ez szokitt lenni a biologiai oradat zavarod meg emiatt lehetsz faradtabb az elso fel oraban ebredes utana meg szedeleghetszeznormalis. Erdemes ilyenkor kilrobalni hogy nem alszol el rendesen csak 10-2ppercre pihensz es ilyen felalvos allapotba vagy. Fekudj de tudd hogy nem akarsz aludni es erezni fogod amikor meg nem birnal felkelni es amikor mar kb magadtol felkelsz. Sokkal frissebb leszel. De az alvas is jo valakinel en du mindig faradtabb leszek meg en is neha szedelgek tole..
2016. jan. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Délután tilos fél óránál tovább aludni, mert aztán az ember olyan utána, mint akit leütöttek.
2016. jan. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!