Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek lehetek pánikbeteg?

Szerintetek lehetek pánikbeteg?

Figyelt kérdés

múlthéten pénteken haza jöttem és nagyon rosszul éreztem magam mintha lázas lettem volna rázott a hideg előtte pedig elöntött a meleg és viszketett a fejbőröm nyakam arcom de nem is tudom inkább ilyen bizsergés viszektés féle volt nem tudom leírni pontosan és nehezen vettem levegőt(gombóc a torkomban érzés) és a mellkasomon olyan nyomást éreztem.Aztán nagyon kimerültnek és gyengének éreztem magam mint aki nincs is magánál és hirtelen nagyon álmos lettem aztán azóta felkelek éjszaka egyszer úgy,hogy csak kipattan a szemem és hevesen ver a szívem és csak nehezen tudok vissza aludni igazából ilyen félelem jön rám.

De akkor jelentkezett ez amikor elkezdtem szedni egy antibiotikumot azt hittem allergiás vagyok rá de abba hagytam és akkor is így éreztem magam azóta jobb már de pl hamar ideges leszek és akkor megint dobog nagyon a szívem vagy ha örülök is ilyen jön rám.Gondoltam még arra is,hogy a hajfestékre vagyok allergiás egy hete festettem de akkor csak rosszabbodott volna vagy kiütés valami kijött volna,de semmi. A barátommal nemsokára találkozok 5 hónap után és nagyon hiányzik már és minden nap azt várom,hogy találkozzunk lehet már ebbe "hülyültem" bele.

Soha nem volt egyébként ilyen velem.


2016. febr. 3. 21:07
 1/1 Tozser Alex ***** válasza:
Igen, lehet hogy az vagy.
2016. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!