Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg, esetleg skizofrénh...

Pánikbeteg, esetleg skizofrénhez hasonló lehetek?

Figyelt kérdés
Néha mást csinálok mint amit gondolok. Például megbántom a barátomat, már látom rajta, hogy mindjárt sír, de csak azért is folytatom, de közben meg azt gondolom, hogy mi a bánatért csinálom ezt, egyáltalán nem akarom ezt csinálni vele. Utána bocsánatot kérek, de múltkor neki mentem egy ismerősömnek, de nem lett belőle semmi komoly, csak 1-2 lökdösés, illetve volt rá okom, de amikor belekezdtem, utána meg is bántam, hogy belekezdtem, de szóban megint mást mondtam. Ilyenkor felmegy nagyon a vérnyomásom mert érzem az fejemben a lüktetést. Érdemes lenne ezzel orvoshoz fordulni vagy kinevetne? Köszi
2015. dec. 25. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább gyerekes gonoszkodás. Semmi rossz. Főleg, ha tudatában is vagy. Maj leszoksz róla
2015. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem szeretek ilyen helyzetekbe kerülni, és gyakran túlreagálok dolgokat, amik néha dühkitöréssel végződnek. Ezeken kívül pedig amikor, nagyon boldog vagyok, felpörgök, mindent pozitívan látok, de aztán hirtelen átfordul teljesen az ellenkezőjére.
2015. dec. 25. 14:00
 3/4 anonim válasza:
Én is sokszor csinálok ilyesmit. Már láttam amikor már majdnem sírt a legjobb barátom de még mondtam és mondtam és élveztem, hogy szenved, még a szemébe is belenevettem amikor már sírt pedig kedvelem és megbántam. Ne menj vele orvoshoz csak próbálj csendben maradni ...
2015. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pánikbeteg? Mi köze ennek a pánikhoz??

Skizofrén sem vagy, az abszolút nem ilyen....

Szerintem neked dühkitöréseid vannak, vagy valami alázási kényszered (ha van ilyen).

2015. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!