Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyire gáz egyedül inni,...

Mennyire gáz egyedül inni, lerészegedni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy otthon, egyedül saját szórakozásra bepiálni.

2016. febr. 7. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ha iszom, egyedül iszom, itthon egyedül :)

Gondol mindenki amit akar.

2016. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Egyedül már egy sört iszok,ha pálinkát iszok akkor többen vagyunk..
2016. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz amíg nem látják, csak a wifit kapcsold ki a biztonság kedvéért :D
2016. febr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az már elég közel áll az alkoholizmushoz. De mi az amit csinálsz, mikor egyedül lerészegedsz? Szerintem pont az a szépsége, hogy együtt csináljátok, és mindenki lerészegedik és jó a hangulat, meg lehet röhögni a másikon. Ökör iszik magába' :D
2016. febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Pia, hányáshatárig, majd az elkövetkezendő pár órában zenehallgatás, tv, tehát kikapcsolódás.
2016. febr. 8. 23:35
 6/12 dirty válasza:
100%
Ez nem hangzik túl jól. Meg tudod fogalmazni, hogy miért iszol? Mióta tart ez a dolog? Hány éves vagy, milyenek az életkörülményeid?
2016. febr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

LOL ez nem feltétlenül alkoholizmus.

Én ha iszom, akkor egyedül. Zenét hallgatok pl és addig iszok amíg eszméletlen nem leszek. :)

Évente kb kétszer van ilyen. Nem vagyok alkesz. Legutolsó ilyen nyáron volt ès nem holnap lesz a következő alkalom. Amúgy egy kortyot sem iszom.

2016. febr. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: szeretek egy másik tudatállapotba átlépni, ez azért van, mert általánosságban szeretek új dolgokat felfedezni, utazni, stb. az életben. Ritkán fordul csak elő, pár havonta egyszer, életkörülményeim átlagosak, vagy jobbak, korom 18 és 24 között van.
2016. febr. 9. 17:56
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk attól is függ milyen gyakran csinálod.

Egyébként engem mondjuk kifejezetten zavarna ha egyedül kéne innom. Ha iszok, akkor röhögni szeretek, meg csinálni valamit. Nem azt mondom, hogy buli meg pörgés, de azért ülni egy helyben és csak zenét hallgatni nem tudnék.

2016. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.Szimpla önszórakoztatásról van szó.Már ha hagyják...
2016. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!