Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabátok mennyi idős korától...

Piroska és a farkas kérdése:

Kisbabátok mennyi idős korától tudott teljesen egyedül inni a cumisüvegből?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos korától, szépen egyedül eszik, iszik.
2014. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:) nekem 6 hónaposan még ülni sem tudtak.

Körülbelül 10 hónapos koruktól fogták meg a cumisüveget, és ittak ügyesen belőle. Kivéve a legkisebbet, neki még most sem adom oda, mert abban nincs köszönet. Csak bohóckodik. 16 hónapos.

2014. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam meg tudná fogni, de nem akarja. Kényelmes. Csőrösből tud inni egyedül, a cumisüveget nem akarja tartani. Ha jól emlékszem, úgy egy éves kora óta fogja a poharat rendesen.
2014. okt. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még az én kislányom sem tud ülni, de ha a kis pihenőszékébe beteszem, h na akkor most uzsonna, akkor végig én tartom a umisüveget. Volt régebben, h nyúlt felé, de inkábba kezemre fog rá. Ugyanakor ha meglátja az asztalon a cumisüvegét, és az én ölemben va éppen, akkor addig kavirtyol felé, míg valahogy el nem éri, és azonnal tenné a szájába, tehát pontosan tudja, h mit kéne vele csinálni, ezért is nem értem, hogy " éles helyzetben" akkor miért nem csinálja. na mindegy, végülis van még időnk azt hiszem:)
2014. okt. 3. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos kora óta, most 11hónapos teljesen önkiszolgáló ivás ügyben, perszefelügyelett mellett.
2014. okt. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!