Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tippek, hogy könnyebben fel...

Tippek, hogy könnyebben fel tudjak kelni? (vagy hogy egyáltalán fel tudjak kelni időben)

Figyelt kérdés
Több emberrel lakok egy légtérben, és alapból nagyon nehezen és rosszul alszom el, viszont reggelente gyakran tovább alszom, mint tervezem (órákkal!). Nincs lehetőségem olyan dolgokra, amik megkönnyítik az alvást, például fények kiiktatása, kényelmesebb ágy, ilyesmik, szóval tényleg csak az érdekelne, hogy hogyan tudom reggel kivonszolni magam legalább a fürdőig, mert ha már ott vagyok, akkor nem fekszek vissza.
2016. febr. 19. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát így csak akarat kérdése.
2016. febr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy, ez nekem is nehezen megy. Két dolgot próbálnék meg a helyedben. Az egyik a maszk alváshoz, ha nem lehet sötétíteni, hátha segít. A másik, hogy valami jót csinálnék mindig a fürdőben reggel, mondjuk ennék egy kocka csokit, vagy ilyesmi, ami motivál. Oké, nem egészséges reggel rögtön egy csokival kezdeni, de szerintem megéri, ha segít felkelni.


A telefonébresztővel is megpróbálnék variálni, nekem a barátságos hangok jobban beválnak (vidámabb leszek és úgy jobban hajlandó vagyok fölkelni), másnak a fülsértő a jó (hogy biztosan fölébredjen). Ha okostelefonod van és éjszaka tudod töltőn tartani az ágyadban, akkor nézz utána az alvásfigyelős ébresztő appoknak, mert az is segít, ha szerencsés időpontban szólal meg a vekker. (A töltő azért kell, mert ezek sokat fogyasztanak.)

2016. febr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A korábban kelők öntsenek rág egy vödör hideg vizet
2016. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Akarattal befolyásolható a felkelés, én úgy kelek, hogy este elgondolom hogy holnap mi lesz, mikor keljek, mi miatt muszály felkelni és mikor, és másnap reggel felébredek akkor. Nem tudom pontosan hogyan és mitől, de működik.
2016. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rázd a fejed tuti tipp-xD
2016. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!