Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírom, hogy állandóan...

Nem bírom, hogy állandóan azzal piszkálnak, hogy drogos vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van, mindenki avval piszkál, hogy úgy nézek ki, mint egy narkós, pedig nem vagyok az... Nagyon fekete a szemhéjam és a szemem alatt, a bőröm pedig sápadt(fehérben a normálnál, de nem az a nagyon világos), ezért méginkább látszik. Próbáltam napozni, de nem segít, nem barnulok. Sminkkel nem lehet eltüntetni és annyira sokat sminkeltem, hogy 17 éves koromra tiszta ránc, mi lesz tovább? Teljesen kikészít, hogy a rokonaim is evvel piszkálnak meg azt mondják tönkre mentem, pedig csak félek kenegetni magamat, mert már most ráncos. Ha lenne annyi pénzem biztos kezdenék vele valamit, de így nem tudom mit csináljak... Próbálok nem rástresszelni, de mindig visszahallok valamit és ha már a családom is erről beszél, nagyon kiakasztó. Idegen helyeken is nagyon lenézőek, ha nincs rajta korrektor. Nagyon sok mindenben meggátol. :/

2016. febr. 19. 23:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem drogozol.... voltál már orvosnál? Ez valami nagyon durva hormonális vagy anyagcserezavar lehet.
2016. febr. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálunk ilyen vásárolt diplomával rendelkező orvosok vannak, akik annyit mondanak, amit a neten is megtalálok:aludjam ki magam meg hasonlók, ha meg elmondom, hogy ezeket a dolgokat mind kipróbáltam, mosolyognak, hogy "ó, hülye gyerek, hagyd már magad".
2016. febr. 20. 00:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk? Hol?

A ráncosodás talán vízhiány lehet. 2-3 liter vizet kell inni egy nap.

Lehet esetleg vashiányod is, lányként (a menstruáció miatt) ez szinte természetes. Vérvétel kellene minimum.

2016. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el a háziorvosodhoz. A feketés szemhéj belgyógyászati tünet. Mielőbb vizsgáltasd ki magad.
2016. febr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ukrajnában. Nem vízhiány. Mindent kipróbáltam már... A ránc a sok smink miatt van. Képzeld el, hogy sötét kék, lila és barna meg talán egy kis narancssárga árnyalatában pompázik a szemed és azt próbálod eltüntetni. Kb. 1 kg alapozó meg púder szükséges, de púder csak addig tudsz alkalmazni, míg nem ráncos a bőröd.
2016. febr. 20. 01:02
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt sajnos nincs háziorvos. Nagyon nehéz találni normális orvost, a vizsgálatok is úgy működnek, hogy elvégzik a szükséges vérvételt, vizeletmintát, stb., de az eredményt les*arják, mindenki "egészséges". Sajnos ez így megy, minden zsebre, ha valakinek komolyabb baja van, befektetik egy időre a kórházba, aztán közlik, hogy nincs megfelelő eszköz a komolyabb vizsgálatokra meg hasonlók, a további helyeken ugyan úgy elküldenek. :S
2016. febr. 20. 01:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, csak megpróbálnék beszélni az orvossal. Ha probléma van, ő tud vasat felírni vagy további vizsgálatra küldeni.

A vérvétel és vizeletvizsgálat eredményét el tudod kérni? Ha nem foglalkozik veled az orvos, a neten még mindig megtalálhatod, hogy melyik érték kb mit jelent és mivel lehet probléma.

2016. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötletnek tűnik, erre még nem gondoltam:)
2016. febr. 21. 01:14
 9/9 anonim válasza:
hat nem irigyelek a sapadt bor nem szep
2019. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!