Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha a hasam bal oldalán zuborog...

Ha a hasam bal oldalán zuborog és hangosan görcsöl szinte állandóan az mi lehet?

Figyelt kérdés
Már egy éve tart. Az etvágyam nem igazán jó, egyből teltségérzetem hányingerem van. Egyébként az izuleteim fájnak, szédülékeny vagyok.
2016. jan. 26. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
40 vagyok.
2016. jan. 27. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ott van a leszálló vastagbél.
2016. jan. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez lehet gyomor vagy bél mert ha eszem, vagy ha wc-zem mindkét esetben rosszulléteim hányingerem van utána kb. 10 perccel. Nem lehet leírni milyen rossz, talán az a szó illik leginkább mikor azt mondják kivannak a beleim. Reggel a finom kávé illata is irtózatos...

A leszálló bél, az mi? Az a gyomor mellett van bal oldalon a borda alatt. Mert nekem ott rossz, legalábbis onnan ered a rosszullét.

2016. jan. 28. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:

A leszálló vastagbélszakasz, az csak annyi, hogy a vékonybél után a vastagbél következik alul jobb oldalt, közvetlenül a vastagbél elején van a vakbél, azután a felszálló szakasz, majd felül a gyomor alatt vízszintesen átmegy a bal oldalra, onnan lefelé a bal oldalon majd kanyarog egy kicsit és a végbél.

Igazából ez lehet bélgyulladás, polip vagy bármi, ezt csak orvos tudná megmondani, valószínűleg endoszkópiával vagy székletminta alapján esetleg.

2016. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!