Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a fene ez? Surgos.

Mi a fene ez? Surgos.

Figyelt kérdés
Olyan fura erzesem van,faradtak a szemeim,gyorsan ver a szivem es gyengenek erzem magam.Talan csak be kepzelem es el ijesztem magam de olyan mintha megfognak halni.Segitsetek kerlek.

#halál #fáradtság #halal erzet
2016. febr. 20. 19:44
 1/8 A kérdező kommentje:

"megfognak halni" hujen fogalmaztam meg,bocsanat.

Remelem ertheto a lenyeg

2016. febr. 20. 19:45
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát most én is hasonlóan érzem magam.Vigyázz, influenza van, lehet hogy bujkál benned valami.Én nekem a torkom fáj, megfáztam, most még túl is hajtottam magam a szutyok melóban!Úgy érzem magam mint aki végelgyengülésben van.
2016. febr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még sosem volt pánik rohamok de leírás alapján annak tűnik
2016. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rohamom. ..
2016. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%
Bocs, de nem vagyok orvos nincs orvosi diplomám. Nem tudok segíteni.
2016. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
Az én családom a halállal foglalkozik
2016. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem influenza idejében fordult elő az,hogy napokig feküdtem,csak akkor keltem fel ha wc-re mentem,nagyon keveset aludtam napi 1-3 órát,és egyik reggel kelek fel,alig bírok a lábamon állni többször is összeestem,leültem majd ujból felálltam,aztan elkezdett rendkívűl gyorsan dobogni a szívem,elkezdtem hallani a fülemben meg minden nagyon bepánikoltam,ilyenket mondtam hogy úristen meg fogok halni rendkívül bepánikoltam ilyen még nem volt velem,de elkezdtem többet mozogni,több kaját enni és inni is többet kezdtem el,többet voltam levegőn,szedtem pár fájdalomcsillapítót,aztán azóta szerencsére nem fordult elő velem,mint ahogy előttem mondták nekem sincs orvosi diplomám,nem tudom segítettem-e,bár oly sokat nem hiszem,remélem hamar elmúlik neked ez.
2016. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat

Utolso valaszolonak : jol vagyok mostmar,segitettel

2016. febr. 22. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!