Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mi a fene volt? Többi lent!

Himsoviniszta kérdése:

Ez mi a fene volt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Ott kezdeném,hogy az ezotéria részlegbe többnyire nevetni jártam,a trollok és a bocsánat idióták miatt.Szóval annyi történt hogy éjfél előtt 10 perccel lekapcsoltam a tv-t és aludni készülődtem.Nyugtalan voltam,mert a mozgás érzékelős lámpa az udvaron fel-fel kapcsolódott volt hogy több ideig le sem kapcsolt.Kezdett idegelni a dolog ,mondom felkapom a "bézbóz" ütőt ,hátha a szomszéd utcai putriból a kis Lakatos Hjúheffner garázdálkodik itt.Viccet félretéve,lefagytam és mikor elhatároztam magam hogy felkelek akkor elment az áram pontban éjfélkor.Na akkor mikor korom sotet van es csak telóval tudtam világítani egy kicsit megváltozott az álláspontom.Ekkor betörőre gyanakodtam még mindig.Aztán hatalmas fehér fény szűrődött be az ablakon,férfiasan megvallom becsuktam a szemem,magamban mondogatva hogy tuti csak hülye vagyok.Ki-ki nyitogattam a szemem és fura árnyakat és mint egy csillagszóró fénye lett volna,motoszkálást hallottam és zúgást.Lefagytam,nagydarab ember vagyok,de nem mertem cselekedni.Mintha mi sem történt volna elaludtam.Szkeptikus voltam eddig.Másnap mesélem reggelinél anyáméknak akik egy másik házrészben laknak.Erre anyám szörnyülködött,hogy ez nem lehet igaz.Ő piros pontokat látott pásztázni a szoba sarkában,ugy este 11kor és a rádiós ébresztőórájuk reggel 3 órával késett.Holott 10 perc áramszünet volt.A legdurvább rész az egészben,hogy felhívtam az elektromos műveket délután és kérdeztem volt e áramszünet abban az időpontban.A válasz:persze hogy nem,azt előre bejelentik vagy csak viharban megy el.Tiszta ,csillagos égbolt volt.Ennyi lenne,kövezzetek meg.
2015. márc. 21. 09:52
1 2
 1/14 anonim válasza:
A lámpás részében szerintem nincs semmi furcsa, barmitől lehetett. A fehér fény meg a többi kicsit elgondolkodtatóbb...
2015. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még a régebbi házban történt, hogy mama lement fáért a kerti kamrába. Aztán segítségért kiabált. A párom ment ki, fehér színű, magas, fényes valamik villogtak, az elemlámpa is kialudt, bent is furcsa zajokat hallottam. A mama azt mondta, valamilyen lényeket látott, megijedt tőlük, de mozdulni se tudott. A hátsó szomszéd házán a parabola antenna fehéren világított. Nem értettük, mi történhetett.
2015. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, itt 19-től Napkitörés volt, nem is egy, ezek megzavarják a mobiltól kezdve az összes elektronikus eszközt, a villanyt is. A Sarki fényt is látni lehetett.
2015. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esküszöm a kedvenceim ezek a kommentek,de a leírtak 100 szazalékban igazak.
2015. márc. 21. 10:21
 5/14 A kérdező kommentje:
Március elején történt a dolog.Vagy február végén nem.tudom már.
2015. márc. 21. 10:24
 6/14 A kérdező kommentje:

Tudnék említeni még részleteket,amik túl soknak tűnnének és trollnak hinnétek,ami nem vagyok.3 ablak van a kis lakásomon,kettő az udvarra néz egy nagy az utcára.Egy utcai lámpa mindig bevilágít egy kicsit.Az áramszünet alatt is így volt.Vagy ezek tartalék generátorral mennek?Van még egy és anyám életérenesküszöm igazat mondok.Másnapra elment a hangom,mintha végig kiabáltam volna egy rock koncertet.Semmi betegségem,láz vagy megfázásom nem volt.Kezdek belegondolni hogy az az este olyan volt mint egy rossz x-akták rész.Egy nagy több generációs házban élünk,nagszüleim egyszer egy pásztázó fényt láttak beszűrődni szintén tv kikapcsolás után amit hangjelenség kísért

Akkor azt gondoltam nem kéne xanaxra inni :D

2015. márc. 21. 10:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Pfff, akkor azon csodálkozom, hogy csak ennyit láttál. Legdurvább méreg! Ezt ne csináld az agyi és testi épséged érdekében!
2015. márc. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mikor a fagyi visszanyal :D
2015. márc. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, érezd a trollok és szkeptikusok haragja által feléd hömpölygő negatív energiákat (ha már ezotéria kategóriában vagyunk), ahogy cunamiként csapnak át a fejed felett!


Idejössz trollkodni és higgyünk neked? Még is mit vársz, hogy feladjuk lenéző humorunkat és megdönthetetlen világnézetünket, térjünk meg és váljunk ide írogató ufóhívőkké?


Vagy talán tényleg nem trollkodsz és azt mered állítani, hogy tényleg megtörtént ez veled és Te aki szintén nem hittél, pont ugyanannyira haszontalan és kétségbe vonható történetet tudsz csak elmondani mint azok akiket ki szoktál röhögni?


Hogy tehetted ezt?! Neked előre kellett volna törnöd! A titok végére kellett volna járnod, nem elbukni és most az itt fellelhető kacat történetek mellé egy újabbal előállni!


* Cont Troll sírva rázza az öklét elkeseredésében *


Azért nem kell komolyan venni amit írtam. De tényleg jobb lett volna ha tudsz vmi konkrétummal előállni, mert ez így tényleg csak egy újabb kétségbevonható történet. Az biztos - illetve szeretném ezt gondolni magamról -, ha én valaha találkozok idegenekkel akkor nem fognak tudni lerázni, ha kell végig püfölöm kívülről a csészealj kerek ablakát miközben repülnek vissza a Mars felé, de addig nem hagyom őket békén, míg legalább egy kis csészében idegen köpetet és levágott körmöket nem kapok tőlük.

2015. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nabazz, elírtam a nevemet. De gáz.
2015. márc. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!