Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudok se enni, se inni....

Nem tudok se enni, se inni. Mit tegyek? Meddig működhet így? (folyt. Lennt)

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok enni, ha kajára gondolok hányinger fog el. Már pár napja alig eszek, és inni sem sokat tudok. Ma összvissz ettem 1 szendvicset, negyed tányér babfőzeléket, meg úgy kb. 4 dl vizet ittam és ennyi. Nem tudnék többet enni-inni. Több nem megy már napok óta. Nem lesz semmi bajom, ha így folytatom? Vagy lehetnek következményei? Mit csináljak?
2010. márc. 31. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogyne lenne bajod... Menj orvoshoz, egyébként se normális állapot, hogy az ember nem tud enni-inni.
2010. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 percig gondolkoztam hogy válaszoljak-e.Annyira elkapott a düh.Ha beteg vagy menj orvoshoz.Ha meg nincs bajod,akkor egyél és igyál napi 2 litert legalább.Ezt amit Te mmondasz a kemoterápiára járó rákos betegek élik meg.De ők élni akarnak,és meggyógyulni.És hyányingerrel köszködve esznek,hogy jobban legyenek.Mert tudják,hogy kell.Aztán hánynak és szenvednek és kezdik előlről a rosszullétjeik közepette.Sose tudd meg,hogy milyen!!!
2010. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!