Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A fiamnak a háta tele van...

A fiamnak a háta tele van szemölcsökkel! Még csak 15éves. De mi lesz vele ha 20éves lesz? Tovább fognak növekedni a szemölcsök száma! Mit ajánlatok? Ha veszek szemölcs lefagyasztó krémet az segiteni fog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szemölcs? nem anyajegyek? meg kéne nézetni előbb, orvossal.

Ha szemölcs, akkor a lehet vírusos is, terjedhet.

Uszodaszemölcs, ha karfiolszerű, fehér.

anyajegyhez nem szabad nyúlni. A szemölcsre jó a fokhagymás ricinusolaj

2010. ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha már olyan sok van belőle a hátán, hogy említésre méltattad és kétségbe vagy esve miatta, akkor inkább egy bőrgyógyászt kéne felkeresni, mert lehetséges, hogy egy sima fagyasztóval nem tudod leszedni és több kárt fogsz vele okozni mint hasznot.
2010. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha szemölcs, akkor az terjedhet, legjobb lenne lézerrel leszedetni.
2010. ápr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Menjetek el bőrgyógyászhoz az a legegyszerűbb. Ha veszel valamit lehet, hogy nem is használna és csak a pénzt pazarolnád. És ha sok szemölcs van akkor ezek nem is jók, mert ezeket általában egy szemölcshöz szokták adni, tehát ha 1-2 szemölcs van akkor jó, de ha több akkor már másra van szükség.

Menjetek el beszélni az orvossal majd ő elmondja milyen lehetőségek vannak.

2010. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy AIDS-es :o
2010. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy meg se éri
2010. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehettek ennyi tudatlan barmok!

HOgy lenne már AIDS-es? Mi köze a szemölcsnek az AIDS-hez? ÚRISTEN!!!!!!!!

2010. ápr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a tenyerem van egy jó pár, elmentem bőrgyógyászhoz, de nem nagyon foglalkozott velem, azt mondta, hogy le lehet fagyasztani, de ő mégsem... Na mindegy. Azt mondta, hogy magától nem múlhatnak el. Nekem mégis van, mikor szinte teljesen elmúlnak, aztán hirtelen előjön egy csomó. Lehet ez is valami lelki dolog. Ha véletlenül ekcémás, akkor a Loriden kenőcstől kijöhet, ez is tapasztalat. És ha a Loriden-től kijön, akkor más kenőcsöktől, meg akármitől is lehet. Amúgy gondolom tudod, hogy a HPV vírus okozza, szóval fertőző, de csak az kapja el, aki hajlamos rá, vagy le van gyengülve az immunrendszere.(És az a HPV, ami a méhnyakrákot okozza, csak annak is van több fajtája, és ez teljesen ártalmatlan). Szóval az immunrendszert kell erősíteni, meg én úgy hallottam, hogy a vérehulló fecskefű jó a szemölcsökre, elvileg egy idő után leszárasztja.
2010. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!