Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyerekeim talpa, keze tele...

Gyerekeim talpa, keze tele volt szemölcsökkel, amiket kivágtak, égettek a bőrgyógyin, de most visszajönnek, hiába fertőtlenítőztünk és kötözgettünk. Van erre valami vírusölő?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka, háromféle lehetőséget ajánlok neked! Az Aloe vera növény gélje. 2. Verum, Condíline ecsetelő, gyógyszertárban kapható. és van még EGAVER kenőcs, valamint vérre ulló fecskefű tinktúra, ami herbáriában kapható.
2010. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocs (vérre hulló) fecskefű.
2010. febr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de sajnos az aloe vera gél kúrán már túljutottunk, és nem jött be, sőt a lányom chronjára kifejezetten rossz volt. Nem is hittem volna el, ha nem saját bőrünkön tapasztalom... A vérehulló fecskefüvet régen próbáltuk a gyerek kezén, évekkel ezelőtt nem volt vele pozitív tapasztalatunk, talán megpróbáljuk újra.

Valami olyat keresek, ami vírusölő hatással bír, mint a herpesz vírusra is van a Telviran tabletta, hogy kinyírja a vírust a véráramba bekerülve. Szemölcsre ilyen???

2010. febr. 27. 16:01
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Első voltam. Kedves anyuka elolvastam a válaszodat. Valóban sok mindent megpróbáltál már. Beszéltem egy orvos ismerősömmel azóta hogy legutóbb írtam. Erősítsd a gyermekek immunrendszerét, adjál nekik sok sárgarépát, reszelve, vagy csak úgy. Béta Karotin van benne, Az E vitamin pedig nagyon jó hatással van az idegrendszerre, sejtvédő, és gyulladás csökkentő. Ezt tudom neked legujabban írni, de ha tudok még valamit írok.
2010. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!