Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit lehet tenni szemölcsökkel...

Mit lehet tenni szemölcsökkel hogy eltűnjenek orvosi segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Van rá vmi kenőcs, amelyek orvosi ajánlás nélkül ki lehet váltani? esetleg vmi más?
2010. febr. 15. 17:44
 1/7 anonim válasza:
Egyik osztálytársam olyat használ hogy ilyen tapasz fogalmam sincs h mi a neve de nem bevált :D menj el a patikába és kérj rá tapaszt:D
2010. febr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Elöző*

bocsi elírtam neki BEVÁLT :)

sorry

2010. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

de azt illik tudni, hogy az csak aprobbakat tuntet el.


ha nagyobbak, akkor siman borgyogyasz, lezerrel kiegeti, egy darabig fustolt husi leszel, de par nap mulva megsem latszik.

2010. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha most van kialakulóban akkor biztosan el lehet tüntetni. A vérehulló fecskefű bizonyítottan jó rá (én magam is próbáltam, és bevált, bár tényleg még csak akkor kezdett kinőni) de ezt most nem fogsz a természetben találni. Menj be a patikába, és kérdezd meg, nincs e ilyen alapanyagú krém, vagy tinktúra.
2010. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tavasztól nő a gólyahír,szedj egy csokorral majd és a sárga nedvével kend be
2010. febr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A vérrehulló fecskefű tényleg hatásos, nekem több évig volt egy az ujjamon, bekentem a sárgás nedvével, és elmúlt.
2010. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazából ettől a lézeres szartól félekxD ezért voltam kíváncsi h van-e vmi krém v ilyesmi rá. köszönöm a segítséget mindenkitől.
2010. febr. 16. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!