Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen gyógyszer a Frontin?...

Milyen gyógyszer a Frontin? Jó vagy nem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugtató. Nekem nem használt, mást kiüt. Ha lehet, kerüld az ilyeneket, mert rászokhatsz.
2016. febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Receptköteles nyugtató.

Ugyanaz a hatóanyaga mint a Xanaxnak, de "retard", vagyis amíg a Xanax gyorsan üt, de hamar el is múlik a hatása, addig Frontinnak kell egy kis idő a hatás kifejtéséhez, de az hosszabb ideig, egyenletesen marad fenn.

2016. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nem!

Nekem nem ez oldotta meg a problémáit, inkább rosszabb lett tőle minden. A szedése alatt kevésbé érdekeltek a szociális körülményeim, kapcsolataim, így a párom is jobban eltávolodott tőlem.

Aztán kidobtam a francba. Megtanultam hatékony problémamegoldási technikákat. Évek óta gyógyszermentes vagyok, pedig anno azt mondták, kötelező szednem, mert e nélkül nem lehetek jobban.

Később összeállt a kép: az orvosnak könnyebb volt valami gyógyszercéges gyógyszert felírnia, mert így nem kellett foglalkozni a lelkemmel és mivel nem gyógyultam tőle, csak lenyugodva közlekedtem, így a doki folyton visszahívhatott kontrollra és a elkönyvelhette a megjelenésemet a gondozóban, ami számára és az OEP-elszámolás számára kedvezőbb.


Nem tartom jónak a gyógyszerelést. Igaz, sokszor könnyebb bekapni valami bogyót, mint megoldani, megtanulni megoldani egy problémát.


Amit tanácsolok: érdemes olyan csoportokat keresni, ahol segítenek megtanulni a hatékony életvezetési stratégiákat. Ez segít! A bogyó egy álca és a bevételével megtanulunk hatékonyan kommunikálni? Nem!


Jobb döntést kívánok, mint pl. ez a gyógyszer és teljes jólétet!

2016. febr. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

2-es.

Ugyanolyan hamar üt. A Xanax az eredeti, a Frontin a generikuma. Tehát egyformák.

Jó vagy nem?

Lábfájásra pl nem. Vércukorra sem. De pl szorongásra, ami már szervi tüneteket okoz vagy pánikrohamra nagyon is. Más kérdés, hogy csak addig, amíg hat. Idegességre, meg depresszióra, rossz hangulatra, szerelmi bánatra megint csak nem.

2016. febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!