Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más is érezte már így magát?

Más is érezte már így magát?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre inkább magamba fordulok. A csapattársaim miatt jobban ki vagyok akadva mint valaha (elmentem egy meccsre, ahol szinte az egész csapat jelen volt. Félidőben ott ácsorogtak és beszélgettek, nekem nem is mondtak semmit, én viszont teljesen kiakadtam csak azon, hogy látom őket, idegbeteg módon ide-Ida kezdtem szaladgálni és elsírtam magam) velük eddig sem volt jó a kapcsolatom, de mostanában edzéseken kívül is van olyan, hogy olyan emberek között akiket egyébként nagyon kedvelek, egyszerűen úgy érzem túl sokan vannak körülöttem és elszaladok egy másik szobába, hogy egyedül lehessek. Egyszerűen nem tudok hosszabb ideig nagy társaságban lenni, mert kiborulok tőle. Van bennem ilyenkor egy olyan érzés, hogy csak minnél messzebre el innen.

Más is volt már így? Hogy lehet változtatni ezen? Eddig rengeteg barátnőm volt, nagyon szerettem nagy társaságba járni, és nem szeretnék ezen nagyon változtatni.

13/l



2016. febr. 29. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugi, átlagos tini vagy. A hormonok....
2016. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!