Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a legerősebb vény...

Justagirl. kérdése:

Melyik a legerősebb vény nélkül kapható nyugtató?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen szociális fóbia kezelése miatt lenne rá szükségem.Tisztában vagyok azzal,hogy ez a probléma lelki eredetű és a gyógyszerek csak a tüneteket enyhítik,magát a gondot nem oldják meg,viszont jövőhéten hatalmas nyomásnak leszek kitéve a munkahelyemen és már előre félek hogy nem úgy fogok teljesíteni ahogy szeretnék,pl.ha sok ember előtt kell majd beszélnem leblokkolok(elkezd remegeni a kezem,izzadok,remeg a hangom és előjönnek azok a tünetek amik ilyen helyzetben állandóan kísértenek).Szóval csak alkalmilag lenne szükségem gyógyszerre,amég túl vagyok ezen a stresszes időszakon(kb. 1-másfél hét),és csak azt szeretném elérni hogy ne blokkoljak le ilyen helyzetben,hanem magabiztosan és határozottan tudjak kiállni tömeg elé.Azért gondoltam vény nélküli gyógyszerre mert ezek általában gyógynövényeket tartalmaznak és nem áll fenn a függőség kialakulásának a veszélye,viszont nemtudom hogy mennyire hatásosak mert nincs ilyen téren tapasztalatom.Ha valaki tudna segíteni/tanácsot adni azt nagyon megköszönném!

2016. márc. 2. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

"jövőhéten hatalmas nyomásnak leszek kitéve a munkahelyemen és már előre félek hogy nem "


Hát ja, csak tudod, hogy mi a gond, vagy reagál a gyógyfüvekre a szervezeted vagy nem . Ha el is kezdesz most szedni valamit, hetek, hónapok kellenek ahhoz, hogy telítődjön a szervezeted és legyen látványos eredmény .


Én valamikor réges-régen a DM_ben vettem nyugtató hatású teát, annyit ért mint halottnak a csók .

2016. márc. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
vény köteleset szedek, ez se erős, a vénynélküli még ennél is gyengébb... nemtudom, inkább igyál nyugtató teát, citromfu, levendula, orbáncfu
2016. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Magnézium pezsgőtabletta, + egy kis csoki.
2016. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!