Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben alig eszek,iszok naponta max egy szendvics meg egy pohár víz de valamikor még ennyi sem. Alig alszok pár órát,egész nap fekszek,folyton fáradt vagyok,mindig rossz a kedvem,fáj a fejem,émelygek,semmi nem tud lekötni,nem nagyon érdekel senki se. Mi lehet a baj?

2016. márc. 4. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a 3 hetes influenzám/megfázásom/akármim. De lehet ezenkívül a túl sok stressz, illetve sok minden más is.
2016. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehetseges, hogy ki vannak merulve a vitamin / energia tartalekaid. tarts kurat : szedj vitaminokat, egyel friss zoldseget gyumolcsot, setalj szabad levegon, aludj , pihenj tobbet. :) jobbulast.
2016. márc. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Régebben rengetegszer fájt a fejem, de mióta étrendet váltottam, ez szinte teljesen megszűnt. Főtt kajákat, állati dolgokat elhagytam, leginkább nyers növényi étrenden vagyok, sok édes gyümölcs és saláta, ubi, paradicsom, zellerszár stb. Régebben keveset ittam, soha nem tartottam természetesnek a sok ivást, és nem is sokat segített. Ma már egyáltalán nem iszom semmit, és nincs is rá szükségem. A régi problémák megszűntek, pattanások, kiütések eltűntek, bőröm nem zsírosodik, könnyebben barnulok, fejfájás nuku, és még sorolhatnám. Úgy vélem, hogy a fejfájás és a levertség, fáradtság a szervezet kiküszöbölő folyamatainak az eredményeképp jönnek elő, ahogy több felhalmozott káros anyagtól próbál egyszerre megszabadulni, és azok nagy része újra a véráramban köt ki. Ezzel nem igazán lehet mit kezdeni, túl kell rajta esni. Korábban megesett, hogy addig fájt a fejem elviselhetetlenül, míg rosszul nem lettem, és elkezdtem hevesen verejtékezni. Viszont mikor ez elmúlt, sokkal jobban voltam, mint előtte. Csak akkor még nem tudtam, hogy a étrendben kéne keresni a hibát, és úgyanúgy folytattam a dehidratáló (sózott, főtt) és mérgező (hús) anyagok fogyasztását.
2016. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. De valamiért egyszerűen semmihez sincs étvágyam meg akárhogy próbálkozom nem tudok elaludni.
2016. márc. 5. 10:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!