Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggeli rosszullét, amely...

Reggeli rosszullét, amely kihat a hasra és hátra?

Figyelt kérdés
Mikor felkelek, annyira faj az egész hastájéki részem és ugyanazon a helyen a hátam is, hogy muszáj kiroppantanom, de akkor hatalmasat roppan. Előfordul, hogy nem sikerül és csak akkor múlik el, ha pisilek. De ezekhez hányinger is társul es míg nem eszek, addig fennáll ez a probléma. Nagyon ritkán meg van olyan, hogy arra kelek h nagyon hányingerem van, reszketek olyan rossz érzés es olyankor senki nem szólhat hozzám, mert képes vagyok agyonverni valakit. Olyankor muszáj rögtön kajához jutnom. Pár falat utan el is múlik azonnal es nincs semmi bajom.
2016. márc. 13. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Orvos ?

Meg honnan tudjam, hány éves vagy?

2016. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Orvos szerint nincs semmi bajom. Elmentem masszőrhöz és azt mondta, jó lenne egy felvételt készíteni nincs-e gerincsérvem vagy porckopásom... De a lényeg, ahány orvosnál voltam senki nem mond semmi extrát, csak elküldenek vérvételre.
2016. ápr. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!