Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 25 éves kb 65 kg fiú vagyok,...

Ret_close kérdése:

25 éves kb 65 kg fiú vagyok, a vérnyomásom magas, mit tegyek hogy lentebb menjen?

Figyelt kérdés
gyakran van tarkótáji fejfájásom és a frontokra is érzékeny vagyok, amikor érzem a fejfájást megmérem és 147 a vérnyomásom, van amikor 137. mit tegyek hogy lentebb menjen? mit változtassak?

2016. márc. 14. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Stresszmentes életmód és sok mértékletes sport, testedzés.
2016. márc. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elkezdtem már a mozgást, szobabicikli kis esti kardioedzések, a táplálkozásra is odafigyelek, nem iszok kávét se colát se energiaitalt senem cigizek. bár kb egy hete kezdtem ezt el. mennyi idő kell hogy változás legyen ?
2016. márc. 14. 21:39
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 hónap de ez még em anyira magasink az átlag teteje 150 fölött van gond.
2016. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ több folyadék.
2016. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A magas vérnyomás oka lehet a vízhiány! Igyál több folyadékot (lehetőleg tiszta vizet), valamint a mennyiség minimum 2 liter legyen. Erre figyelj nagyon oda. :)
2016. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!