Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnapos vagyok és ma is...

Másnapos vagyok és ma is megyek bulizni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Csütörtökön hajnali kettő után aludtam el, mert másnap korán reggel mentem fogorvoshoz és már fél hétkor fennvoltam. Este házibuliba mentem és szinte üres gyomorra ittam egy üvegnyi pezsgőt kb. és nagyon beütött olyan szinten, hogy teljes képszakadás a tegnap estém. Állitólag kb. három órát aludtam, aztán reggel hazajttem idáig nem volt időm aludni, mert takarítottam, vásároltam. Most nagyon fáradt vagyok fáj mindenem nagyon rossz. De már hatkor mennem kell el itthonról barátokhoz és este megyünk egy szórakozóhelyre ahol nem szeretnék bealudni :S és muszáj mennem, nagyon fontos a ma este. Volt már valaki ilyen helyzetben? Ilyenkor mit lehet tenni?:S
2010. ápr. 3. 15:50
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem te nem vagy épelméjű. alkesz vagy, vagy mazochista, és azt hiszed, hogy szarrá inni magad az nagyon trendi dolog. igazából csak szánalmas.

mit lehet tenni? keress egy magas helyet, ugorj, a többit meg bízd a gravitációra.

2010. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pezsgő üt ki leghamarabb. Képzeld én szilveszterkor, csak egy decit ittam meg belőle, és hulla részegnek éreztemmagamat, pedig egyébként soha nem iszom. Igyál meg egy jó erős kávét, és a buliba ne piálj, nem szép látvány egy spicces nő, ha egyáltalán nő vagy nem férfi.
2010. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szia! ne is törődj az előzővel :D egyél valami jó meleg ételt, levest, igyál sokat, és most a buli előtt is egyél valamit, különben megint hamar megüt! kávét nem nagyon ajánlom, mert tapasztalatom szerint kicsit hazavágja ilyenkor a gyomrot :D jó bulit :)
2010. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Ha van egy kis eszed, ma nem fogsz piálni...
2010. ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lehet kapni Party Smart tablettát sparban, dm-ben, 500ft és állítólag elmulasztja a másnaposságot. Egyél meg egyet most, meg egyet holnap reggel. Én nem próbáltam, csak láttam. Illetve tesco-ban is lehet kapni detox nevű italt. talán az is használ
2010. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Igyál meg egy üveg pezsgőt már most, aztán máris nem foglalkoztatnak tovább ilyen gondok.

Egyébként mi az, hogy buliba KELL menni. Baromi sok értelme van, ha élvezni nem fogod tudni. A takarítás meg fontosabb, mint az alvás? Főleg másnaposan.

2010. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne izgasd magad. Részegedj le bátran. Holnap is ünnep van. Legfentebb rondán fogsz kinézni a locsoláskor.
2010. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igyál csak, minél többet, de tényleg. Még egy alkoholista, akit a mi adónkból tartanak el, és kezeltetnek majd, x év múlva. Gratulálok.

Egyébként ha tudtad hogy lesz egy fontos buli, minek kellett inni előtte? Előrelátás nuku, mi?

2010. ápr. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tudod mi van.

Buliba menni: muszáj.

Inni: muszáj.

Csak a mának élnek.

2010. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

elmodjam mivan veled? te egy alkoholista vagy ja és az a válaszom hogy ne piáz!!!!!!!!!!!!!!!!!! mert akkor semmid sem lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



üdv:ismeretlen ember

2011. febr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!