Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha berugok "mint állat" mit...

Ha berugok "mint állat" mit egyek, igyak, csináljak hogy nelegyek másnapos?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
tejet =D
2011. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb, ha mar mindenaron pialni akar az ember, es nem akarja masnap irto rosszul erezni magat, hogy nem szabad össze inni mindent, ne keverd az alkoholokat, hanem egy felet igyal. Es meg ami fontos, tapasztalatom alapjan ez a mondas nagyon igaz:

" Sörre bor barmikor, borra sör meggyötör. "

Pezsgövel, es borral semmilyen alkoholt nem jo keverni, mert nemcsak irtora be lehet töle nyomni, de masnap biztos a rosszullet. En meg az Ouzotol voltam egyszer naggyon masnapos, többet soha az tuti:-)

2011. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok vizet.
2011. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Afterparty vény nélkül kapható gyógyszer, 20 perc múlva semmi bajod.Esetleg piálás közben dobj be egy c-vitamint.

Vagy a jó öreg gyógysör másnap.:)

2011. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt vegyél be egy fejfájás csillapítót (mondjuk algofelxet), és próbáld átaludni a másnapot! Nekem legalábbis ez jót tett eddig. Enni meg inni pedig akármit mondhatunk, ha nem kívánod, vagy egyből hányingered lesz tőle, akkor úgyis mindegy, nem? Egyébként fontos a folyadékpótlás, erre szerintem a szénsavmentes víz a legjobb.
2011. jan. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.

A sportitalok jók? mert ezt is hallóttam.

2011. jan. 25. 17:36
 7/7 anonim válasza:

Jól hallottad,de ez nem kifejezetten a sportitalokra irányul. Az sokat segít a másnaposságon, ha piálás után iszunk egy kis sós vizet. (só és cukor pótlás) És mivel a sportlöttyöknek magas a só tartalmuk,ezek is segítenek


Valaki említette a KGB-pirulát,(csak a nevét nem tudta) amit állítólag a hidegháborús években szovjet tudósok fejlesztettek ki. Világszerte árúsítják (gondolom nem olcsón) , de már nem KGB-nem hanem U-nemtudomhányak nevezik.


Az utóbbiról nem tudok valami sokat,mert nem szoktam gyakran berúgni. Ha meg mégis,akkor nagyon és ha olyan kis pitiáner dolgok miatt berúgok,hogy…akkor megérdemlem,hogy kiütve fetrengjek a padlón és szétrobbanjon a fejem. De ez már egy másik téma !

2014. jan. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!