Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap nagyon berúgtam és ma...

Tegnap nagyon berúgtam és ma elmondhatatlanul másnapos vagyok. Fáj s fejem a gyomrom, alig látok, kóválygok. Mit csináljak, hogy elmúljon? Fél4 kor találkám lenne.

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem ilyenkor a jó hideg Coca Cola szokott segíteni, legalább 21 lityót beszlapálok belőle és esküszöm jobb. Véglegesen nem tünteti ez sem el a dolgok, de sokkal jobb tőle.
2009. júl. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyél kekszet, az felszívja a gyomorsavat és a maradék piát, vegyél egy frissítő zuhanyt és ha ettél, utána 1 algopirint is betolhatsz.
2009. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hát, mindenkinél más jön be, leírom az én "receptemet":)

amikor magamhoz térek, veszek be fájdalomcsillapítót(én a nurofenre esküszöm)és multivitamint, és próbálok minél több mentes vizet/csapvizet inni, esetleg próbálkozhatsz a görögdinnyével is, így a nyár derekán. Nekem a gyomrom is szokott égni, ilyenkor nagyon bejön a gyorskaja(meki, burger king), ott általában a menüt gyömbérrel/kólával iszom(ez a 2 ital jó hányingerre, 1 állapotos barátnőmtől tanultam). Szóval nekem ez a "túlélőprogramom":)

2009. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi,el is szaladok gyors kóláért:D
2009. júl. 28. 14:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Igyál tejet,az is segít!
2009. júl. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a kombucha tea állítülag csodákat tesz.

egy ismim csak azért tartja otthon a gombát h ilyen esetekben segítesen neki)

2010. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!