Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma a vernyomasom 96/57 vol...

Ma a vernyomasom 96/57 vol elobb. kavet nem ittam ma. Ha orvoshoz mennek irna ra fel gyogyszert vgy csak tanacsokat ad? Esetleg mivel gyogyithato jobbithato kaveval vagy mivel?

Figyelt kérdés
2016. márc. 20. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennyi idősen nem, meg úgy egyébként sem, ha nálad alapból ez a normális. Én is 19 vagyok, nekem úgy tűnik, hogy ez a korosztályunkban egyáltalán nem ritka. Nekem is 100/60 volt, mikor a dokim mérte, de nem mondott rá semmit, csak, hogy kicsit alacsony, de rendben van. Erre még nem kapsz gyógyszert.

Ha kávét iszol, vagy tornázol, akkor megugrik kicsit, de azért ez még nem olyan vészes 19 évesen, hogy kezelni kelljen, nem értem, miért aggódsz rajta ennyire.

2016. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!